Т-профіль для виготовлення воріт

Перше, на що звертають увагу при відвідуванні будь-якого двору – ворота. Вони – це його «обличчя». Тому багато хто прагне зробити ворота якомога красивішими. Але крім краси важлива якість виготовлення і матеріалів, які буде використовуватися при цьому. Простий і надійний спосіб – зробити металевий каркас і обшити його профнастилом. Для виготовлення каркаса можна використовувати Т-профіль. Що це таке? Давайте познайомимося з даним матеріалом ближче.

Що таке Т-профіль?

Т-профіль з’явився на ринку не так давно. Його спеціально розробили для того, щоб було простіше виготовляти ворота і вони виходили дуже якісними. За своєю структурою Т-профіль являє собою дві профільні труби різного розміру, які прокатали в одну. Найчастіше даний профіль виготовляють з таких труб 20*30 мм і 40*60 мм.

Метал, який використовується при виготовленні Т-профілю має відмінну якість. Він добре переносить вплив зовнішнього середовища, тому його не потрібно зачищати від іржі. Т-профіль користується величезним попитом, тому не залежується на складі.

Т-профіль користується популярністю ще й через те, що при виготовленні каркаса виходить набагато менше швів, ніж при виготовленні з двох профільних труб.

Справа в тому, що багато хто і досі використовують дві профільні труби 20*30 мм і 40*60 мм для того, щоб зробити каркас. Але при цьому потрібно витрачати багато часу на зачистку труб від іржі, покриття їх ґрунтовкою, на зварювання двох труб між собою (приварювати потрібно не суцільним швом, а тільки прихватками), а потім закладення всіх швів герметиком, щоб всередину не потрапляла волога і не утворювалася іржа. І все одно це не гарантує, що вона не виникне.

З Т-профілю можна виготовляти як стулки для воріт (відкатних або розпашних), так і хвіртки або ж паркани. Час виготовлення скоротився майже в три рази. Наприклад, щоб зробити стулку для воріт необхідно погрунтовать всі труби, які будуть використовуватися (Т-профіль, профільна труба 30*20 мм для перемичок), зробити заготовки під розміри і зварити каркас. Зачистити шви, заґрунтувати їх і пофарбувати всю конструкцію. Встановити на проїзд і обшити профнастилом (або іншим досупним матеріалом). І найголовніше, не потрібно витрачати багато часу для закладання стиків герметиком (якщо стулка для відкатних воріт, то він закладається тільки між направляючою і каркасом, а якщо для розпашних – між притискною планкою і каркасом на одній із стулок).

Стикувати заготовки з Т-профілю можна або під прямим кутом, або ж під кутом 45°. При другому варіанті необхідно мати спеціальне обладнання, яке точно зробить зріз під таким кутом. А ось стикувати під кутом 90° набагато простіше. Для цього всього-на-всього необхідно зробити вирізи в горизонтальних заготовках (відрізати 7 см малої частини Т-профілю) з двох сторін і просто приварити вертикально під прямим кутом вертикальні заготовки.

Чому варто використовувати Т-профіль

А тепер давайте виділимо всі плюси Т-профілю і таким чином підсумуємо все вищесказане:

1.   Він виготовлений зі спеціального металу, тому не потрібно чистити від іржі, а можна відразу покривати ґрунтовкою;

2.   Не потребує герметику, адже при зварюванні немає таких стиків, які потрібно закладати (стики будуть тільки між направляючою рейкою і каркасом в відкатних воротах і між притискною планкою і каркасом однієї із стулок в двостулкових воротах);

3.   Заощаджує час, який раніше йшов на підготовку і зварювальні роботи (якщо буде варити зварювальник – ще й економія на оплаті);

4.   Можна з’єднати як під прямим кутом, так і під кутом в 45°.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *